);
Etoto
Etoto – polski bukmacher w 2018 roku Etoto to polski, legalny bukmacher działający od roku 2011. Przez długi okres czasu cieszył się bardzo małą popularnością ze względu na liczne ograniczenia obstawiania zakładów bukmacherskich, a także brak możliwości zakładów Live. Jednakże w roku 2018 serwis internetowy E-Toto przeszedł wielkie zmiany, a twarzą marki stali się Mateusz

Etoto – polski bukmacher w 2018 roku

Etoto to polski, legalny bukmacher działający od roku 2011. Przez długi okres czasu cieszył się bardzo małą popularnością ze względu na liczne ograniczenia obstawiania zakładów bukmacherskich, a także brak możliwości zakładów Live. Jednakże w roku 2018 serwis internetowy E-Toto przeszedł wielkie zmiany, a twarzą marki stali się Mateusz Borek oraz Tomasz Hajto. Jakimi zmianami zaskoczył nas legalny serwis bukmacherski Etoto i na jaki bonus mogą liczyć nowi użytkownicy?

Oferta zakładów bukmacherskich E-Toto

Bukmacher oferuje swoim klientom dość rozbudowaną ofertę zakładów bukmacherskich, w której nie zabrakło miejsca dla najważniejszych dyscyplin sportowych, a także bardziej niszowych sportów dla wytrawnych typerów. Największą zmianą w 2018 roku jest wprowadzenie funkcji obstawiania zakładów na żywo w trakcie trwających wydarzeń sportowych. Wcześniej, brak takiej możliwości był wskazywany jako największy minus serwisu. Zmianom uległ również interfejs serwisu, który jest przyjemniejszy dla oka i znacznie ułatwia szybkie obstawianie zakładów bukmacherskich.

Spółka Etoto działa na terenie Polski i posiada zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych. Jest to zatem legalny bukmacher, z którego usług możemy korzystać bez ograniczeń. Bukmacher udostępnia swoją ofertę zarówno za pośrednictwem nowego serwisu internetowego jak również kilkudziesięciu punktów naziemnych w większych miastach Polski. Rozbudowanie oferty z całą pewnością zwiększyło atrakcyjność bukmachera E-Toto.

Oferta powitalna dla nowych graczy w Etoto

Gdy zarejestrujemy konto w serwisie, możemy wykorzystać ofertę powitalną w postaci zakładu bez ryzyka. Stawka naszego zakładu nie może być większa niż 100 PLN, ponieważ tyle wynosi cashback w przypadku nietrafionego zakładu. Zadaniem gracza jest obstawienie wydarzenia z trzema możliwymi scenariuszami (1X2). Warunek ten spełnia chociażby piłka nożna czy hokej. Maksymalna wygrana z pierwszego zakładu bez ryzyka wynosi 3484 PLN. Jeżeli Twój zakład okaże się szczęśliwy, otrzymasz dodatkowe pieniądze obciążone warunkiem obrotu, o którym przeczytasz w regulaminie promocji. W przypadku nietrafionego kuponu, stawka do 100 PLN zostaje zwrócona na Twoje konto.

Nowa odsłona bukmachera Etoto w 2018 roku

Jak już mówiliśmy, bukmacher z początkiem nowego roku przeszedł nie małą rewolucje. Strona została przebudowana by lepiej dopasować ją do potrzeb klientów. Wprowadzono możliwość obstawiania zakładów na żywo. Zwiększono ogólną ofertę zakładów sportowych poprzez dodanie większej liczby wydarzeń. Dla najlepszych typerów stworzono Ligę VIP z dodatkowymi przywilejami. Co więcej, każdy gracz zarejestrowany w E-Toto bierze udział w klasyfikacji tygodniowej. Dla najlepszych typerów przewidziano atrakcyjne nagrody w postaci zakładów bez ryzyka, a także dodatkowych bonusów pieniężnych. To wszystko sprawia, że bukmacher Etoto może zdecydowanie poprawić swoją pozycję na rynku i przekonać do siebie szerokie grono nowych klientów.

  • Adres siedziby:
  • E-Toto Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
  • 00- 503 Warszawa
  • ul. Żurawia 8
  • ✉ e-mail: support@etoto.pl
  • ☎ telefon: 51 33 21 174
  • ? Strona internetowa: etoto.pl
pozanj innych bukmacherów