);
ForBET Sp. z o.o.
ForBET – legalny operator zakładów bukmacherskich w Polsce Bukmacher forBET to jeden z najmłodszych operatorów na polskim rynku bukmacherskim. Od roku 2016 spółka posiada odpowiednie pozwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych w Polsce. Operator wspiera polski sport za pośrednictwem wielu umów sponsorskich. ForBET jest oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego Śląsk Wrocław, a także sponsorem tytularnym

ForBET – legalny operator zakładów bukmacherskich w Polsce

Bukmacher forBET to jeden z najmłodszych operatorów na polskim rynku bukmacherskim. Od roku 2016 spółka posiada odpowiednie pozwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych w Polsce. Operator wspiera polski sport za pośrednictwem wielu umów sponsorskich. ForBET jest oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego Śląsk Wrocław, a także sponsorem tytularnym drużyny żużlowej Włókniarz Częstochowa. Ponadto, bukmacher wpiera kilkanaście innych drużyn piłkarskich oraz żużlowych z całej Polski.

Oferta zakładów bukmacherskich forBET

Nuda z całą pewnością nie grozi nam przy obstawianiu zakładów bukmacherskich w ForBET. Znajdziemy tu szeroką game najważniejszych dyscyplin sportowych, a także sportów adresowanych do wytrwanych typerów. Za pośrednictwem usług tego bukmachera możemy również obstawiać wydarzenia esportowe, które stają się coraz popularniejsze również w naszym kraju. Operator umożliwia nam oczywiście obstawianie zakładów na żywo w trakcie oglądania transmisji lub śledzenia relacji tekstowej. To doskonała okazja na zwiększenie sportowych emocji.

W serwisie internetowym forBET możemy obstawiać różnorodne zakłady bukmacherskie, a możliwości tworzenia kuponów są praktycznie nieograniczone. Na ten moment, operator nie świadczy swoich usług za pośrednictwem punktów naziemnych. Ambasadorem marki forBET w Polsce są: Karolina Kowalkiewicz oraz Artur Boruc. Rozpoznawalny wizerunek tych sportowców z cała pewnością zwiększył popularność młodego bukmachera w naszym kraju.

Oferta promocyjna dla nowych graczy

Zakładając konto w serwisie forBET możesz liczyć na atrakcyjny bonus powitalny, który zwiększy Twój początkowy kapitał na grę. Czy chcesz wiedzieć jak zyskać dodatkowe środki promocyjne? Wystarczy w trakcie rejestracji zaznaczyć opcję bonusu powitalnego, a także dokonać pierwszej wpłaty po otworzeniu konta. W ten sposób, zyskamy dodatkowe 100% pierwszego depozytu. Przyznana kwota nie może być jednak większa niż 600 złotych. Przyznany bonus podlega ośmiokrotnemu warunkowi obrotu. Dopiero po obstawieniu zakładów bukmacherskich za odpowiednią kwotę pieniędzy, bonus zostanie odblokowany i będzie mógł zostać wypłacony. Jeżeli posiadasz kod promocyjny otrzymany u partnera bukmachera forBET, możesz liczyć na dodatkowe 50 PLN bonusu.

ForBET – rozpoznawalna marka bukmacherska w Polsce

ForBET jest oczywiście legalnym bukmacherem posiadającym niezbędne zezwolenie ze strony Ministra Finansów. Marka staje się coraz popularniejsza w naszym kraju za sprawą rozbudowanej oferty promocyjnej, a także szerokiej współpracy sponsorskiej. Bukmacher sponsoruje bowiem kilkanaście drużyn piłkarskim oraz żużlowych z różnych lig rozgrywkowych. Dzięki temu, kibice mają okazję poznać logotyp forBET i wesprzeć swój klub poprzez założenie konta i obstawianie zakładów u tego operatora. Bukmacher w swojej ofercie posiada również promocje, które pozwalają na obniżenie podatku od każdej stawki. Dodatkowe koszty pokrywa bowiem bukmacher. Aktualnie, taka opcje jest możliwa w promocji pod nazwą: Gramy Razem.

  • Adres siedziby:
    Casino Games Sp. z o.o.
    ul. Złota 61/100
    00-819 Warszawa
  • ✉ e-mail: reklamacje@iforbet.pl, pomoc@iforbet.pl
  • ☎ telefon: + 48 227 656 474
  • ? Strona internetowa: www.iforbet.pl
pozanj innych bukmacherów