);
Fortuna
Fortuna – legalne zakłady bukmacherskie w Polsce Fortuna jest firmą działającą na polskim rynku od 1996 roku. To jeden z najstarszych polskich bukmacherów. Warto wspomnieć, że firma wywodzi się z Czech i do 2007 roku działała pod nazwą Profesjonał. Spółka Fortuna jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. O kilku lat, bukmacher jest oficjalnym sponsorem jednego

Fortuna – legalne zakłady bukmacherskie w Polsce

Fortuna jest firmą działającą na polskim rynku od 1996 roku. To jeden z najstarszych polskich bukmacherów. Warto wspomnieć, że firma wywodzi się z Czech i do 2007 roku działała pod nazwą Profesjonał. Spółka Fortuna jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. O kilku lat, bukmacher jest oficjalnym sponsorem jednego z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich – Legii Warszawy. W punktach naziemnych, a także w serwisie online możemy nabyć tygodnik Fortuna wydawany przez bukmachera. Zawiera on przydatne statystyki oraz wyniki ostatnich meczów.

Szeroki wybór w ofercie zakładów sportowych

Legalny bukmacher Fortuna może się pochwalić rozbudowaną ofertą zakładów sportowych. Zaczynając od najpopularniejszych dyscyplin takich jak piłka nożna czy tenis, a kończąc na bardziej niszowych sportach dla wymagających typerów. Możemy w dowolny sposób stworzyć bukmacherski kupon z wielu rodzajów zakładów. Korzystając z usług Fortuna możemy zatem typować dokładne rezultaty różnych obszarów spotkania. Zakłady sportowe możemy także wnosić na żywo, śledząc aktualne zmagania sportowe. Dzięki temu, jesteśmy w stanie wykorzystać obraz gry by postawić optymalny zakład z potencjalnie wysoką wygraną.

W ofercie Fortuny nie zabrakło również sportów wirtualnych. W tej sekcji, komputerowe drużyny rywalizują między sobą w lidze, a naszym zadaniem jest obstawianie rezultatów. Gracze mogą także typować fascynujące turnieje esportowe w takich grach jak: Counter Strike: GO, DOTA 2 czy League of Legends. Możemy także skorzystać ze specjalnych kuponów Pojedynek oraz Ekspert+, w których typujemy różne wydarzenia na jednym blankiecie przygotowanym przez bukmachera. Kupony te pozwalają zanotować bardzo wysoki zysk przy niewielkim wkładzie własnym.

Bonusy powitalne dla nowych graczy w serwisie eFortuna

W serwisie Fortuna przygotowano dwie promocje dla nowych graczy. Obie ofert łączą się ze sobą i dają nam dwie okazje na powiększenie kapitału na zakłady bukmacherskie. Pierwszym bonusem jest zakład bez ryzyka o maksymalnej wartości 100 PLN + podatek. Ewentualna wygrana zostaje przypisana do naszego salda natomiast w przypadku nietrafionego kuponu, otrzymamy cashback w wysokości stawki przeznaczonej na pierwszy zakład u bukmachera Fortuna.

Druga promocja powitalna jest bardzo nietypowa, bowiem jesteśmy przyzwyczajeni, że bukmacher najpierw wręcza nam bonus, a dopiero później musimy spełnić warunek obrotu. W serwisie eFortuna jest jednak odwrotnie. Jeżeli w ciągu 10 dni czterokrotnie obrócimy pierwszą wpłatę, zostanie ona podwojona maksymalnie do kwoty 400 PLN. Otrzymane środki możemy już bez ograniczeń przeznaczyć na interesujące nas zakłady bukmacherskie.

Fortuna – renomowana marka na polskim rynku

Bukmacher Fortuna posiada niezbędną licencje Ministra Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych w Polsce. Dzięki temu, z usług tego bukmachera możemy korzystać w pełni legalnie. Wiąże się to oczywiście z kwestią podatków. Od każdej stawki przeznaczonej na kupon bukmacherski odjęte zostanie 12-procent podatku od stawki. Dodatkowo, każda jednorazowa wygrana powyżej 2280 złotych zostanie uszczuplona o 10% podatku od wygranej.

  • Adres bukmachera:
    Fortuna zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
    43-400 Cieszyn
    Ul. Bielska 47
  • ✉ e-mail:
  • ☎ telefon: 338 582 143
  • ? strona internetowa: www.efortuna.pl
pozanj innych bukmacherów