);
LVbet
do 1000 PLN + 20 PLN bez depozytu
LVBet
Tekst lidu i tego co sie pojawia na głownej stronie

LVbet – legalny bukmacher w Polsce

LVbet to jedna z młodszych marek na polskim rynku bukmacherskim. Operator działa od roku 2016, jednak już dwa lata wcześniej otrzymał pozwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych. Bukmacher imponuje błyskawicznym rozwojem, za co został nagrodzony nominacją w międzynarodowym plebiscycie SBC Awards. LVbet jest oficjalnym sponsorem klubów piłkarskich: Wisła Kraków, Piast Gliwice, Wisła Płock, Arka Gdynia oraz Widzew Łódź. Operator jest również partnerem rozgrywek: Plus Liga oraz Liga Siatkówki Kobiet.

Wszechstronna oferta zakładów bukmacherskich LVbet

W serwisie LVbet znajdziemy bogatą kolekcję zakładów sportowych począwszy od najpopularniejszych dyscyplin sportowych, a kończąc na bardziej niszowych sportach. Fani E-sportu mogą liczyć na dużą ilość zakładów esportowych w obrębie kilkunastu gier. Zakłady możemy również obstawiać na żywo, w trakcie oglądania transmisji z meczu. Bogatą kolekcję uzupełnia również sekcja sportów wirtualnych, w której znajdziemy wirtualne wyścigi oraz tenis.

Jednak na największe uznanie zasługuje ogromna liczba atrakcyjnych promocji zwiększających nasze szanse na lepszy zysk. Możemy liczyć na premię od trafionych zakładów akumulowanych z większą liczbą zdarzeń, a także na cashback w przypadku kuponów ako z jednym „pechowym” wydarzeniem. Obstając zakłady bukmacherskie w LVbet zbieramy również dodatkowe punkty, które następnie możemy wymienić na cenne nagrody w postaci bonusów oraz zakładów bez ryzyka. Operator świadczy swoje usługi za pośrednictwem serwisu internetowego oraz kilkudziesięciu puntków naziemnych zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Bonusy powitalne dla nowych użytkowników

Jeżeli nie masz jeszcze konta w serwisie bukmacherskim LVbet, możesz skorzystać z oferty powitalnej. Zarejestruj się w serwisie i dokonaj pierwszej wpłaty, a otrzymasz dodatkowo 100% jej wartości w formie środków bonusowych. LVbet podwoi Twój pierwszy depozyt nawet o 1000 PLN. Co więcej, kibice klubów piłkarskich sponsorowanych przez bukmachera, mogą otrzymać dodatkowe 50 PLN na grę. Wystarczy jedynie przesłać skan ważnego karnetu na mecze. Aktualnie, jest to najwyższy bonus powitalny na polskim rynku bukmacherskim. W połączeniu z promocjami dla stałych klientów, pełna oferta bonusowa LVbet robi ogromne wrażenie.

Imponujący rozwój młodego bukmachera LVbet

Pozycja, jaką zdołał zbudować operator w przeciągu niespełna dwóch lat działalności jest imponująca. Aktualnie, LVbet to jeden z najpopularniejszych, legalnych bukmacherów w Polsce. Duże znaczenie dla takiego stanu rzeczy ma bez wątpienia rozbudowana oferta promocyjna zarówno dla nowych graczy jak i stałych klientów. Nasza aktywność w serwisie jest dodatkowo atrakcyjna za sprawą programu lojalnościowego, w którym zbieramy punkty i wymieniamy je na nagrody. W roku 2017, bukmacher został nominowany do nagrody „Wschodząca Gwiazda Zakładów Bukmacherskich” w międzynarodowym plebiscycie SBC Awards. Patrząc na całokształt usług tego operatora, możemy uczciwie przyznać, że wyróżnienie to było jak najbardziej zasłużone.

  • Adres:
    LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o.
    40-384 Katowice
    Ul. Melchiora Wańkowicza 3
  • ✉ e-mail: –
  • ☎ telefon: –
  • ? strona internetowa: lvbet.pl
pozanj innych bukmacherów