);
Milenium
Milenium – legalne zakłady bukmacherskie w Polsce Milenium to dość popularny bukmacher, który na polskim rynku funkcjonuje już od 2003 roku. W początkowej fazie działalności, operator skupiał się wyłącznie na świadczeniu usług w punktach naziemnych. Od roku 2012 Milenium posiada pozwolenie Ministra Finansów na świadczenie zakładów wzajemnych w Polsce. Aktualnie, zakłady sportowe u tego bukmachera

Milenium – legalne zakłady bukmacherskie w Polsce

Milenium to dość popularny bukmacher, który na polskim rynku funkcjonuje już od 2003 roku. W początkowej fazie działalności, operator skupiał się wyłącznie na świadczeniu usług w punktach naziemnych. Od roku 2012 Milenium posiada pozwolenie Ministra Finansów na świadczenie zakładów wzajemnych w Polsce. Aktualnie, zakłady sportowe u tego bukmachera możemy zawierać również za pośrednictwem serwisu internetowego oraz aplikacji mobilnej. Operator jest oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego występującego w Ekstraklasie – Zagłębia Lubin.

Oferta zakładów sportowych w serwisie Milenium

Przeglądając ofertę zakładów bukmacherskich w Milenium szybko dojdziemy do wniosku, że nie zabraknie tu najciekawszych wydarzeń sportowych z całego świata. Na uwagę zasługują liczne promocje dotyczące najpopularniejszych turniejów. Dzięki temu, możemy wykazać się wysokimi umiejętnościami typera aby zgarnąć dodatkowe nagrody. Milenium oferuje nam oczywiście możliwość obstawiania zakładów na żywo, a także typowanie rezultatów w sportach wirtualnych.

Dobrą wiadomością dla fanów esportu jest bardzo bogata oferta zakładów na turnieje esportowe. Możemy typować zmagania w Counter Strike: GO, Call Of Duty oraz League of Legends. Milenium udostępnia nam również rozległy dział statystyk oraz wyników ostatnich spotkań. W ten sposób możemy lepiej wykonać analizę spotkań przedmeczowych. To oczywiście niezbędne do wydajnego obstawiania zakładów bukmacherskich jeżeli zależy nam na dodatkowych zyskach.

Bonus powitalny dla nowych graczy

Bukmacher Milenium przygotował dwie promocje powitalne dla nowych graczy. Zarówno w serwisie jak i w punktach naziemnych obowiązuje dodatkowy program Liga Mistrzów Milenium. Po zarejestrowaniu się do tego programu, gracz otrzymuje 10 PLN do wykorzystania na zakład bez ryzyka. Natomiast nowi użytkownicy, którzy zarejestrują konto w serwisie internetowym Milenium oraz dokonają pierwszej wpłaty, mogą otrzymać bonus powitalny w wysokości 760 PLN. Pamiętajmy, że pieniądze te będziemy mogli wypłacić po spełnieniu warunków obrotu opisanych w regulaminie promocji powitalnych. Ciekawą opcją jest możliwość negocjowania wysokości kursu. Jeżeli przekonasz serwis, że inny operator oferuje lepsze kursy, być może otrzymasz indywidualną ofertę.

Zakłady bukmacherskie Milenium – sprawdzona jakość

Choć wielu osobom, operator Milenium kojarzy się przede wszystkim z zakładami bukmacherskimi dostępnymi w punktach naziemnych, bukmacher proponuje nam również świetny serwis online. Na pochwałę zasługuje bardzo bogata kolekcja zakładów sportowych od najważniejszych dyscyplin, aż po sporty dla prawdziwych koneserów. Oferta promocyjna Milenium również stoi na wysokim poziomie i umożliwia nam zdobywanie dodatkowych środków na grę. Dodatkowo, gracze mogą wziąć udział w programie Happy Hour. Każdego dnia w jednym z punktów naziemnych bukmachera możemy obstawiać zakłady bez podatku od stawki w czasie trwania „szczęśliwej godziny”. W programie Liga Mistrzów Milenium możemy zbierać punkty i wymieniać je na cenne nagrody.

  •  Adres siedziby bukmachera:
    Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
    65-770 Zielona Góra
    ul. Kręta 5
  • ✉ e-mail: kontakt@milenium.pl
  • ☎ telefon: –
  • ? strona internetowa: www.milenium.pl
pozanj innych bukmacherów