);
STS
STS – legalny operator bukmacherski w Polsce Zakłady bukmacherskie STS czyli Star-Typ Sport funkcjonują na polskim rynku od 1997 roku. To jeden z największych operatorów w Polsce, z usług którego korzysta kilkaset tysięcy użytkowników. STS posiada licencje na prowadzenie zakładów wzajemnych na terenie naszego kraju, a za to możemy za jego pośrednictwem obstawiać zakłady legalnie

STS – legalny operator bukmacherski w Polsce

Zakłady bukmacherskie STS czyli Star-Typ Sport funkcjonują na polskim rynku od 1997 roku. To jeden z największych operatorów w Polsce, z usług którego korzysta kilkaset tysięcy użytkowników. STS posiada licencje na prowadzenie zakładów wzajemnych na terenie naszego kraju, a za to możemy za jego pośrednictwem obstawiać zakłady legalnie i bezpiecznie. STS jest oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego Jagiellonia Białystok, a także partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Bukmacher od kilku lat organizuje również Mistrzostwa Polski w obstawianiu na żywo.

Oferta zakładów bukmacherskich STS

Gracze mogą obstawiać wydarzenia sportowe z kilkudziesięciu dyscyplin. Począwszy od najbardziej popularnych sportów takich jak: piłka nożna, tenis czy hokej, a kończąc na dyscyplinach dla prawdziwych koneserów jak: szachy, curling czy darty. Większość wydarzeń sportowych w ofercie STS możemy również obstawiać na żywo. Obserwując obraz gry możemy wytypować ciekawy rezultaty, który zaprocentuje wysoką wygraną. W ofercie nie mogło także zabraknąć sportów wirtualnych, w których gracze obstawiają zmagania komputerowych drużyn oraz graczy.

STS od początku 2018 roku jest oficjalnym partnerem Polskiej Ligi Esportowej. Dzięki temu, w ofercie bukmachera możemy znaleźć różnorodne turnieje esportowe z wielu dyscyplin, które będą prawdziwą gratką dla fanów esportu. Wszyscy gracze biorą również udział w specjalnym rankingu miesięcznym. Najlepsi typerzy mogą zatem liczyć na atrakcyjne nagrody w postaci bonusów pieniężnych oraz darmowych zakładów bez ryzyka. Najlepsi gracze mogą również zostać zaproszeni do udziału w Mistrzostwach Polski w obstawianiu zakładów Live, organizowanych przez STS.

Dwa bonusy powitalne w serwisie Star-Typ Sport

Nowi gracze w serwisie STS mogą skorzystać z dwóch promocji, dzięki czemu, początkowy budżet na grę zostanie wydatnie zwiększony. Pierwszą promocją jest zakład bez ryzyka o wartości 20 PLN na „jazdę próbną”. Otrzymujemy go za otworzenie nowego konta w serwisie. Jeżeli natomiast pragniemy wykorzystać drugi bonus powitalny, musimy dokonać pierwszego depozytu na stronie bukmachera. Nasza wpłata zostanie powiększona o 100% nawet do 500 PLN. Oczywiście pieniądze te staną się naszą własnością po spełnieniu warunków obrotu opisanych w regulaminie promocji. Nie mniej jednaj, podwójny bonus STS jest bardzo atrakcyjną propozycją dla nowych graczy.

Czy STS jest legalnym bukmacherem?

Jak najbardziej, Star-Typ Sport posiada licencje Ministerstwa Finansów i jest w pełni legalnym, polskim bukmacherem. W związku z tym, operator musi przestrzegać zasad Odpowiedzialnej Gry, a także pobierać podatki od swoich graczy. Pamiętajmy, że każda stawka przeznaczona na zakład bukmacherski, zostanie pomniejszona o 12% podatku od stawki. Drugim podatkiem jest natomiast podatek od jednorazowej wygranej powyżej 2280 PLN. Jeżeli kupon bukmacherski przyniesie nam zysk powyżej tej kwoty, wygrana zostanie pomniejszona o 10%. To jednak nie ogranicza bardzo atrakcyjnej oferty STS, największego operatora bukmacherskiego na polskim rynku.

  •  Adres bukmachera:
    Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. zo.o.
    ul. Porcelanowa8,
    40-246 Katowice
  • e-mail: kontakt@sts.pl
  • telefon: –
  • strona internetowa: www.sts.pl
pozanj innych bukmacherów