);
Totolotek
Totolotek – sprawdzona i renomowana marka na polskim rynku bukmacherskim Totolotek jest najdłużej działającym polskim bukmacherem. Swoje usługi świadczy już od roku 1992. Firma należy do międzynarodowej grupy Intralot. W roku 2013 Totolotek otrzymał zezwolenie Ministra Finansów na świadczenie zakładów wzajemnych w Polsce. W tym samym roku zadebiutował również serwis internetowy bukmachera. Totolotek jest oficjalnym

Totolotek – sprawdzona i renomowana marka na polskim rynku bukmacherskim

Totolotek jest najdłużej działającym polskim bukmacherem. Swoje usługi świadczy już od roku 1992. Firma należy do międzynarodowej grupy Intralot. W roku 2013 Totolotek otrzymał zezwolenie Ministra Finansów na świadczenie zakładów wzajemnych w Polsce. W tym samym roku zadebiutował również serwis internetowy bukmachera. Totolotek jest oficjalnym sponsorem Lechii Gdańsk, a także oficjalnym partnerem rozgrywek o piłkarski Puchar Polski.

Rozbudowana oferta zakładów bukmacherskich Totolotka

Totolotek z całą pewnością może się pochwalić jedną z największych ofert zakładów bukmacherskich w naszym kraju. Po za najpopularniejszymi dyscyplinami sportowymi takimi jak: piłka nożna, tenis, koszykówka czy hokej, u bukmachera znajdziemy również renomowane wyścigi konne oraz wyścigi chartów. W ten sposób, bukmacher nawiązuje do długoletniej tradycji i wciąż pielęgnuje ofertę zakładów bukmacherskich, która cieszyła się ogromną popularnością na początku lat 90.

Bukmacher jest również znany ze swoich totalizatorów. Są to blankiety z kilkoma wydarzeniami sportowymi. W zależności od liczby prawidłowych typów, gracz otrzymuje określoną wygraną. Za trafienie wszystkich wydarzeń możemy zgarnąć bardzo dużą nagrodę przy niewielkiej stawce wpłaconej na zakup kuponu. Totolotek udostępnia swoim graczom totalizatory piłkarskie: Toto-Gol oraz Toto-Liga, a także totalizator konny Toto-Lotek.

Totolotek świadczy swoje usługi bukmacherskie za pośrednictwem serwisu internetowego, a także kilkuset punktów naziemnych w całej Polsce. Warto również wspomnieć o ofercie Toto-Mix. To oddzielny serwis należący do bukmachera, który umożliwia internetowe tworzenie kuponów, które następnie obstawiamy w jednym z punktów naziemnych operatora.

Promocja powitalna dla nowych graczy

Bukmacher Totolotek przygotował oczywiście atrakcyjną promocję powitalną dla nowych graczy. Po zarejestrowaniu konta możemy otrzymać bonus bez depozytu w formie jednego zakładu bez ryzyka o wartości 20 PLN. Jeżeli jakość usług Totolotka przekona nas do dalszej gry, po dokonaniu pierwszej wpłaty możemy otrzymać bonus 100% w wysokości 500 PLN. Środki będą mogły zostać wypłacone po spełnieniu warunków trzykrotnego obrotu bonusem oraz pierwszym depozytem. Ponadto, bukmacher proponuje szeroką gamę promocji także dla stałych klientów serwisu.

Totolotek – bukmacher na którym można polegać

Jako najstarszy bukmacher na polskim rynku, Totolotek zdołał zbudować niepodważalną pozycję jednego z najlepszych bukmacherów w kraju. Niezwykle bogata oferta zakładów sportowych, korzystne bonusy dla nowych graczy, a także szeroki wachlarz promocji dla stałych klientów. To wszystko sprawia, że kilkadziesiąt tysięcy użytkowników z Polski na co dzień korzysta z usług świadczonych przez tego bukmachera. Warto również dodać, że użytkownicy obstawiający zakłady za pośrednictwem aplikacji mobilnej mogą liczyć na obniżone koszty podatku od każdej stawki. Bukmacher opłaci bowiem 12% tego podatku ze swojej kieszeni.

  • Adres (siedziba spółki):
    Totolotek S.A.
    ul. Taneczna 18 b
    02-829 Warszawa
  • ✉ e-mail: pomoc@totolotek.pl
  • ☎ telefon: 22 321 03 40, 22 321 03 31
  • ? strona internetowa: www.totolotek.pl
pozanj innych bukmacherów